Motive Power

Akumulatory i baterie do wózków widłowych

MOTIVE POWER zajmuje się sprzedażą baterii i prostowników trakcyjnych, elementów do  zasilania napędu elektrycznego  wózka widłowego, takich jak akumulatory, baterie i monobloki trakcyjne oraz prostowniki i ładowarki do wózka widłowego, platformowego ,magazynowego oraz  maszyn sprzątających. Główną częścią naszej oferty są baterie trakcyjne GNB Exide Marathon – tzw. kwasowe, żelowe , miedziane są wyposażone w systemy uzupełniania wody AQUA i cyrkulacji elektrolitu EUW oraz czujniki kontrolujące poziom Blink Pro ,STRAY zwiększające ich funkcjonalność, a także wtyczki do baterii gwarantujące prawidłowe podłączenie. Wykonujemy także akumulatornie – nowoczesne stanowiska do ładowania baterii trakcyjnych. Ponieważ urządzenia wyposażyliśmy w zdalny monitoring, możliwe jest kontrolowanie sposobu, w jaki ładowany jest akumulator do wózka widłowego przez cały czas trwania procesu ładowania i okresu eksploatacji.

Nie odłączną częścią naszej jest działalność serwisowa. Wykonujemy przeglądy bieżące i okresowe, naprawiamy baterie do wózków widłowych i prostowniki w ramach obsługi gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej. Dostarczamy części potrzebne do wykonania napraw czy przeglądów. Jeśli bateria do wózka lub prostownik wymaga regeneracji – przeprowadzamy usługę sprawnie i szybko; zajmujemy się także kapitalnymi remontami baterii i ładowarek do wózków widłowych.

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a naszą firmę tworzą osoby doświadczone i kompetentne. Wiemy, jak cenny jest dla Państw czas, dlatego każde zlecenie i naprawę realizujemy tak szybko, jak to możliwe. Wszystko to jest gwarancją dla naszych Klientów udanej i satysfakcjonującej współpracy z firmą MOTIVE POWER.