Motive Power

GNB Classic EPzS standard DIN

 

Baterie trakcyjne kwasowe EPzS DIN baterie służące do zasilania napędów w wózkach widłowych...

 

 

 

GNB Classic EPzB standard BS

 

Baterie trakcyjne kwasowe EPzB BS baterie służące do zasilania napędów w wózkach widłowych...

 

 

 

GNB Classic CSM

 

Baterie trakcyjne miedziane CSM baterie służące do zasilania napędów w wózkach widłowych i platformowych w bardzo trudnych warunkach.

 

GNB Sonnenschein

 

Baterie trakcyjne żelowe EPzV DIN Komfort i bezpieczeństwo, bez uzupełniania elektrolitu.

 

 

GNB Liberator

 

System bateryjny Liberator to zespół współdziałającej baterii z prostownikiem wspomaganego systemami i kontrolowane przez czujniki.

 

Akumulatory do maszyn sprzątających

 

Monobloki 6V i 12V są to baterie służące do zasilania napędów w wózkach widłowych i maszynach sprzątających.

 

 

FLEXIS system ładowania

 

Prostownik nowej generacji w pełni programowalna przetwornica z możliwością podłączenia do Internetu i funkcjami warsztatowymi odsiarczania.

 

FORTIS system ładowania

 

Prostownik nowej generacji w pełni programowalna przetwornica z możliwością podłączenia do Internetu i funkcjami warsztatowymi odsiarczania.

 

Stanowiska ładowania baterii

 

Nowoczesne systemy rozwiązania stanowiska ładowania dla pojedynczych baterii oraz do ładowania na wielu poziomach składowania.

Systemy do baterii

 

Baterie nowej generacji są wspierane przez systemy cyrkulacji elektrolitu i uzupełniania wody a także czujniki poziomu elektrolitu.

 

Wtyczki do baterii

Bezpieczne podłączenie baterii do prostownika i do wózka jest realizowane za pomocą wtyczek do baterii np. typu REMA lub Anderson.

 

Serwis baterii i prostowników

 

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny baterii oraz prostowników trakcyjnych. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

 

Baterie kwasowe EPzS

 

Nowoczesne baterie kwasowe EPzS zasilają napędy w wózkach widłowych oraz maszynach sprzątających. Wyróżniają się wszechstronnością zastosowania. Sprostają zadaniom o statusie lekkim i ciężkim, również w wielozmianowych cyklach pracy. Dla uzyskania optymalnych wyników zaleca się ładowanie od 5,5 do 12 h.

 

Baterie kwasowe EPzB

 

Solidne baterie kwasowe EPzB pracują w napędach hybrydowych, wózkach widłowych oraz maszynach sprzątających. Zalecane ładowanie od 5,5 do 12 h. Najwyższą trwałość i wydajność akumulatora zapewnia użytkowanie go w przedziale od 15 do 25°C. Należy unikać użytkowania akumulatora w miejscach bezpośredniego nasłonecznienia.

 

Baterie miedziane CSM

 

Wytrzymałe baterie miedziane CSM przystosowane są do pracy w średnich i wysokich przeciążeniach, także w wielozmianowych cyklach pracy. Dedykowane są do wózków widłowych oraz zastosowań specjalnych, np. militariów. Zalecane przez producenta ładowanie od 5,5 do 8 h. Tutaj znajdziecie Państwo szczegóły na temat produktu.

 

System Liberator

 

Baterie System Liberator to akumulatory specjalnego przeznaczenia. Stanowią zespół ogniw o niskiej zawartości antymonu. Bateria wyposażona jest w system cyrkulacji elektrolitu. Do nabycia w komplecie z dedykowanym prostownikiem. Czujniki na bieżąco kontrolują poziom elektrolitu i temperaturę. Szczegóły tutaj.

 

Monobloki trakcyjne

 

Przedstawiamy monobloki trakcyjne dla wózków widłowych i pojazdów elektrycznych. Baterie należy ładować zgodnie z zaleceniami producenta. Jeżeli akumulator nie jest użytkowany, powinien być składowany w miejscu suchym, czystym i ciepłym. Raz w miesiącu należy przeprowadzać ładowanie konserwujące. Głębokie rozładowanie może uszkodzić baterię.

 

 

Prostownik i ładowarka do wózka

 

Od niego zależy, jak długo i jak sprawnie będzie działać bateria oraz jak szybko się naładuje. Ładowarka do wózka musi cechować się takimi parametrami, by wydłużać żywotność akumulatorai sprawnie naładować do pełna. Warto sięgnąć po takie urządzenie, które są wyposażone w system podtrzymywania pojemności nieużywanych baterii do wózków. Prostownik i ładowarka przeprowadza ładowania wyrównawcze , odsiarczające i eksploatacyjne.

 

Akumulator do wózka widłowego

 

By pojazdy w magazynach pracowały przez długi czas w sposób wydajny i bezawaryjny, warto zwrócić szczególną uwagę na to, jak wykorzystywany i ładowany jest akumulator do wózka widłowego. Niezbędne jest dobranie odpowiednich urządzeń zasilających: prostowników oraz stosowanie przeglądów okresowych baterii do wózków.

 

Bateria do wózka

 

Nowe technologie baterii bezobsługowych żelowych, miedzianych Tensor oraz litowo-jonowych, zmniejszają nakład oraz koszty na konserwacje baterii oraz ułatwiają obsługę codzienną. Systemy oraz czujniki do baterii trakcyjnych zmniejszają liczbę awarii. Nowoczesna bateria i ładowarka z programem odsiarczania oraz stała obsługa serwisowa zmniejsza koszty w całym okresie eksploatacji wózka widłowego.